Звоните по телефону +38 (097) 576-86-24 Гарантируем лучшие цены и низкие сроки!

Хірургія в місті Рівне. Оториноларингологія: пластика вух, викривлення перегородка носа. Вартість

Як говорять у людей “В здоровому тілі — здоровий дух”. А це значить, що необхідно наглядати за собою. Медичний центр лікаря Тарасюка є одним з найвідоміших в Рівному. Основною спеціалізацією являється:

— Хірургія;
— Апаратні, лазерні, класичні косметологічні процедури та дерматологія;
— Ін’єкції краси.

Розглядаючи лазерну, пластичну, ендоскопічну та дитячу хірургію, вона включає в себе:

— Пластична хірургія це: пластика вух, корекція форми носа, зменшення грудей, фейсліфтинг, отопластика, лазерна корекція повік, абдомінопластика, ліпосакція, круропластика, лікування гінекомастії, трансплантація жирової тканини, пластика в інтимних зонах;
— Лазерна хірургія це: лікування хронічного тонзиліту, лазерне лікування храпу, лікування хронічних ринітів;
— Сукупна ендоскопічна хірургія це: лапароскопічне видалення жовчного міхура, баріатричні операції з приводу ожиріння;
— Дитяча хірургія це: виправлення фімозу, ендоскопічне лікування пахових та пупкових кил, лікування варікоцелє, лазерна корекція нігтів, що вросли, ендоскопічна апендектомія.

Також у клініці діагностують і лікують в області оториноларингології: лікування тонзиліту, видалення кіст гайморових пазух, видалення поліпів носа, викривлення перегородка носа, видалення аденоїдів, лікування риніту.
В переліку медичних центрів клініка розташована в ТОПІ.

Все завдяки особливостям, тобіж перевагам, якими лікарі клініки оволоділи:

— Наявність якісних технологічних апаратів. Висока технологічність дає можливість вирішувати операції різної степені складності. Задачі, направлені на покращення естетичних та реконструктивних властивостей тіла, проводяться найбільш делікатним чином;
— Встановлені нові лазери, а також техніка для ендоскопії, яка є точною і функціональною;
— У клініці хірургічні способи поєднуються з інтенсивною косметологією, що дає можливість ліквідувати травматичний вплив, створювати комфортні умови під час операції.

У ”Медичному центрі лікаря Тарасюка” використовується професійний підхід на будь-яких періодах діяльності, є відкритими та знаємо, що таке високі моральні стандарти. Це відноситься до всіх етапів під час працювання з ”Медичним центром лікаря Тарасюка”, розпочинаючи з дзвінка в клініку.

Тому якщо вам необхідна якась з вищенаведених послуг або якась інша, наприклад, <a href=”https://www.estet-klinika.com/khirurhiia/plastychna-khirurhiia/rynoplastyka”>корекція форми носа</a>, то в клініці раді будуть вам надати медичну допомогу. Надають допомогу найкращі гуру в в своєму направленні.

Зв’язатися з ”Медцентром лікаря Тарасюка” можна:

Відвідавши медичний центр ТОВ “Медичний центр лікаря Тарасюка” за місцезнаходженням: Рівненська область, Рівненський район, село Бармаки, пров. Хутірський, 5;
Подзвонивши за номерами — +38 (097) 91-90-303, +38 (098) 610-84-61, або написавши по ним у WhatsApp чи Viber;
Написавши лист на емейл — klinika.plastika@gmail.com або rcrivne@gmail.com;
Використовуючи соцмережі — instagram.com/estet_klinika_rv, facebook.com/estetklinikarv.

.
Комментирование и размещение ссылок запрещено.