Звоните по телефону +38 (097) 576-86-24 Гарантируем лучшие цены и низкие сроки!

ТОВ «Українська енергетична біржа»

ТОВ «Українська енергетична біржа»

Значення лісу для економіки дуже велике. Він — постачальник деревини, що дуже важлива для функціонування промисловості. Близько двадцяти тисяч найменувань промислових товарів містять у своєму складі лісоматеріал.

Сировина має такі корисні властивості:

  • міцний і твердий матеріал;
  • легко обробляти;
  • добре утримує металеві кріплення;
  • забезпечує гарну тепло- та звукоізоляцію.

Деревина використовується для виготовлення будівельних матеріалів, паперу, меблів. Це відновлюваний ресурс, бо на місці дерев, які зрубали, висаджують нові.

Деревина також потрібна як конструкційний матеріал. Її дуже просто обробляти різними способами. Але це необхідно робити, маючи знання щодо породи дерева, віку та технічних характеристик.

Розвиток ринку необробленої деревини в України

Сировину звичайно продають на онлайн-аукціонах. До 2019 року купити та реалізувати матеріал можна було, просто домовившись з підприємством. В такій ситуації майже неможливо контролювати обсяги реального обороту деревини. Також ціни на необроблену сировину не були ринковими, через що бюджет України не отримував велику частину грошей.

Уряд прийняв закон, згідно з яким купити необроблену деревину можна тільки за посередництва ліцензованої торгової біржі. З 1 лютого 2020 року по 1 квітня 2021 року було реалізовано експериментальний проект із проведення онлайн-аукціонів.

Ініціатива стала дуже корисною для економіки, оскільки державні лісгоспи змогли збільшити прибуток на 1 млн. грн. Тепер торги відбуваються за принципом «усі бачать усе», що дуже допомагає вивести із тіні ринок деревини. Якщо ви хочете знайти найкращі пропозиції з продажу лісоматеріалу, треба звернутися до сайту: https://www.ueex.com.ua/.

Теперішній стан ринку

З літа 2021 року продаж необробленої деревини перенесено з «Прозорро» на сайт ТОВ «УЕБ»: https://www.ueex.com.ua/

Перед тим, як брати участь в торгах, потрібно пройти акредитацію: https://accredit.ueex.com.ua/form/wood-trading/. Заявник повинен заповнити форму, у якій вказує назву компанії, форму власності, юридичну та поштову адресу, інформацію про керівника, поточний (розрахунковий) рахунок.

Найбільш підходить для здійснення покупки лісу саме ТОВ «Українська енергетична біржа». Це об’єднання продавців та покупців, які створюють вигідні умови для товарообігу.

Завдяки біржовій торгівлі можна досягти таких цілей:

  • запросити для участі в торгах багато учасників;
  • встановити справедливу ринкову ціну на товар;
  • спростити пошук потенціальних покупців;
  • укладати велику кількість угод за невеликий проміжок часу;
  • здійснювати контроль за проведенням розрахунків між учасниками торгів.

ТОВ «Українська енергетична біржа» добре підготувалася до діяльності на ринку, витратила понад 4 місяці на те, щоб підготувати документи та отримати ліцензію.

З 1 листопада 2021 року ТОВ «УЕБ» також запровадила торгівлю газом. Головна перевага, яку пропонує своїм учасникам ТОВ «УЕБ» — це безпека. Алгоритм, за яким вона працює, дозволяє уникнути будь-яких ризиків, пов’язаних з переведенням коштів.

.
Комментирование и размещение ссылок запрещено.